Česká republikaSlovensko

Porovnání bund Brandit M65 Giant a Surplus M65 Regiment

V nabídce našeho internetového obchodu naleznete více modelů bund dle amerického vzoru bund M65.

Mezi ty nejpopulárnější patří model M65 Giant od německé firmy Brandit a také M65 Regiment od německé firmy Surplus.

Oba modely jsou velmi podobné. Odlišují se následujícími parametry:

Kapsy na ruce - Bunda Brandit M65 Giant má kapsy na ruce dvojité. Oba modely mají kapsy s klopou s přístupem shora. Bunda Brandit M65 Giant má navíc pod každou z těchto kapes také kapsu s přístupem z boku, pohodlnější pro schování rukou.Odstín olivové - Bunda Surplus M65 Regiment je ve tmavším odstínu olivové a je více do zelena. Model Brandit M65 Giant je naopak více do šedé.

Nápisy na hrudi - Bunda Brandit M65 Giant má nápis na hrudi "M65 Giant" na levé straně a logo značky Brandit na pravé. Bunda Surplus M65 Regiment má pak na levé straně nápis "M65 Regiment" a na pravé nápis "S&T75" - označení značky Surplus - Surplus & Textilien a číslo 75 značí rok vzniku značky.

Barevné varianty - Bunda Brandit M65 Giant se vyrábí ve více barevných variantách. V olivové, černé, béžové nebo v černém maskování (blackcamo od firmy Surplus a darkcamo od firmy Brandit, maskování je prakticky stejné) se vyrábí jak model Brandit M65 Giant tak také Surplus M65 Regiment. Bunda Brandit M65 Giant můžete navíc zakoupit také v šedé, tmavě modré (navy), maskování light woodland (světlé klasické maskování), maskování desertstorm (světlý maskovací vzor).

Vnitřní vložka - Obě bundy mají vnitřní odepínací vložku, bundu tak lze nosit jak s touto vložkou tak bez ní. Vnitřní vložka u bundy Surplus M65 Regiment má navíc také kapsy, které model Brandit M65 Giant nemá.

Zakoupit tyto bundy můžete na:
Brandit M65 Giant
Surplus M65 Regiment